Skip to content

Spot Politik alla-Amerikan

06/24/2009

Po e ve pasi me pelqen menyra ku ti mund te nenvleftesosh direkt nje konkurrent duke i nxjerre ne pah difektet. Nuk ka lidhje nese e ben PS kunder LSI apo nese do ta bente LZHK kunder PD apo ku ta di une… Me pelqen fakti qe ky stil spoti eshte nje hap i ri ne fushaten e marketingut ne Shqiperi dhe une e vleresoj si te tille 🙂

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: