Skip to content

Tatuazh? Si thua per 56 yje ne fytyre?!

06/17/2009

Nje adoleshente belge ka shkuar per te tatuazhuar tre yje ne fytyre e nderkohe qe tatuazhisti po operonte adoleshenten e ka zene gjumi. Pasi eshte zgjuar ka pare qe ne fytyre kishte jo 3 por plote 56 yje!!!

Ajo e ka denoncuar tatuazhistin Rouslan Toumaniantz, i cili pretendon se adoleshentja kishte kerkuar qe t’i beheshin 56 yje tatuazh!!!

Ja dhe tatuazhisti, qe prej pamjes e tij… duket se nuk e konsideron problem pasjen e 56 yje te tatuazhuar ne fytyre.

Azhornim: Vajza tregon te verteten: Genjeva sepse babai u tmerrua kur me pa dhe u tremba  nga reagimi i tij. Per me teper klikoni ketu.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: