Skip to content

Kingston prodhon USB ne cmimin e laptopit.

06/17/2009

I mbani mend ditet kur USBte kushtonin qindra dollare? Tashme fale Kingston, ato dite erdhen perseri. Por kesaj rradhe per perbindeshin 128 GB.

DataTraveler 200 vjen ne 3 madhesi, 32GB, 64GB dhe USB e pare ne bote 128GB, e cila kushton jo pak por $546. Sidoqofte nuk duket se Kingston pret te shesi shume nga modeli i saj me i madh keshtu qe ofrohet vetem me porosi.

Te gjithe flashet pa kapak kane nje mbrojtje te integruar me kod perdoruesi dhe jane te permiresuar per sistemin Windows ReadyBoost. Versionet e vogla kushtojne $120 dhe $213 respektivisht.

/Gizmodo/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: