Skip to content

Fotot Nudo te Berluskonit!!!

06/05/2009

Themi ne qe kryeministri jone eshte unik. Shikoni kete te Italise, i ben zbor qejfit e te gjithave me rradhe. Shikoni lidhjet e meposhtme dhe shijoni pamjet.

Galeria e fotove nga EL PAIS te Berluskonit ne vilen e tij ne Sardenje.


Lajmi ne Anglisht gjendet te /BBC/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: