Skip to content

Zhduket avjoni i Air France nga Brazili per ne Paris

06/02/2009

Fluturimi AF447 me nisje nga Rio De Janeiro ne oren lokale 19:00 me avjon te tipit AirBus A330-200 me 216 pasagjere dhe 12 antare stafi, humbet kontaktin ne oren 01:30 GMT mbi oqeanin Atlantik dhe nuk ulet sipas planit ne aeroportin e Parisit ne oren 11:10 me oren lokale.

Per me teper, ndiqni te rejat e fundit ne faqen e /BBC/

Nese presupozojme me te keqen, probabiliteti i se ciles eshte shume i larte, ngushellimet tona i shkojne familjeve te prekura 😦

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: