Skip to content

West Side Family & Edi Rama – Cohu

05/28/2009

Preferoj ta quaj veten te depolitizuar por teksti i kesaj kenge me shpreh pak dhe mua si nje qytetar i frustruar qe jam. Prandaj vendosa qe ta ndaj me ju.

Advertisements
5 Comments leave one →
 1. kitty permalink
  05/30/2009 14:10

  kenga eshte shume cool !! edi rama patjeter do te fitoje dhe ne do fitojme bashke me te !!
  JEMI NE SOT E ARDHMJA JEMI NE !!!

 2. ESMA permalink
  06/06/2009 14:24

  NEJSE SADO QE KENI BERE NJE KENGE SHUME TE BUKUR KAM PERSHTYPJE SE PARTIA DEMOKRATIKE DO TA FITOJ FUSHATEN ZGJEDHORE

  • loreni permalink
   06/11/2009 15:07

   JA KE FUT KOT SE NE ME KENGE PA KENGE FITOJM

 3. ESMA permalink
  06/06/2009 14:25

  DO E SHOHIM

 4. 06/23/2009 21:39

  normale qe edi do fitoje!!!!!!sepse nuk durohen me maloket qe kan zbrit nga mali me frena dore!!!!!!!!kenga eshte e papame ……….nuk krahasohet fare me shqiperia po ndryshon………edi.ti do e fitosh kete gare bashke me ne!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: