Skip to content

Ato qe nuk dinit mbi femrat dhe me teper akoma!

04/14/2009

Mendoni se dini shume per femrat? Mendoni se i njihni mjaftueshem!?
Atehere nuk keni vizituar /Nonciclopedia/ ose ndryshe versioni gallate i te mirenjohures enciklopedi “Wikipedia”

Ishte diku dicka edhe per mashkullin por jane thjesht shpifje! 😀

Ju keshilloj te hidhni nje sy, nqs ende s’e keni bere me pare nuk do dilni keq, te pakten do te buzeqeshni… e shumta do te qeshni dhe do te mbusheni me energji pozitive! 🙂

Be cool, be funky!

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: