Skip to content

Facebook i shpeton jeten!

04/05/2009

Nje 16 vjecar anglez i cili po tentonte te vetevritej eshte shpetuar nga nje bashkemoshatare e tij nga Maryland, USA.

Djali i kishte bere te ditur shoqes se vete ne chat-in e facebook-ut se do te vriste veten. Vajza nga Maryland eshte alarmuar teksa lexonte kete lajm trondites dhe ia ben te ditur kete fakt se emes; e ema lajmeron policine e cila vihet ne kerkim te PC nga i cili ishte derguar ai shkrim dhe arrijne te ndalojne aktin e vetevrasjes se djalit anglez.

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: