Skip to content

Nena kanibale ha shoqen e saj ne sy te femijes 7 vjec

03/27/2009

Nje nene KANIBALE therri shoqen e saj dhe e gatoi ne tenxhere – gjate kohes qe djali i saj 7 vjec ishte i pranishem.

Olesya Mostovschikova, 27 vjece, i tha policise qe pati nje sherr me Tatiana Romanchuk, 32 vjece,  gjate konsumimit te pijeve alkolike.

Olesya Mostovchikova

Oficeri Oleg Lobach deklaron qe Olesya qetesisht u tha policeve: “Mora sopaten dhe e godita disa here ne koke. Pastaj i preva veshet, i nxorra nje sy jashte, i preva dhe njerin krah. Me pas i gatova ne furre.”

Nje mik tjeter i saj qe po trajtohet si deshmitar deklaron qe u detyrua me force prej Olesyas qe te hante mish.

Policet deklarojne se djali i Olesyas ishte deshmitar i gjithe skenes makabre si dhe gjate gatimit. Tashme per te jane duke u kujdesur autoritetet perkatese. 

Banore te qytetit Irkutsk, ne Siberi, gjeten nje kembe te Tatianes ne nje kosh mbeturinash.

No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: