Skip to content

Terminator – Salvation

03/24/2009

Siç e thotë dhe titulli, fansat e Terminatorit do kenë shancin sivjet të shohin vazhdimin i cili premton aksion, aksion dhe vetëm aksion. Për fat të keq pa Arnold Schwarzeneggerin e famshëm 🙂

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: