Skip to content

Babai Monster!

03/17/2009

Ka rinisur sot procesi gjyqesor ndaj Josef Fritzl, babait qe abuzoi per 24 vjet me te bijen, me te cilen pati edhe shtate femije.

Per te dyten dite radhazi, 73-vjecari hyri ne sallen e gjyqit ne St Poelten me fytyre te mbuluar me nje dosje blu. Gjykata do te degjoje sot prova te tjera ne videokasetat e regjistruara nga e bija.

Fritzl pranoi akuzat e incestit dhe pjeserisht ate te perdhunimit, por jo akuzat e vrasjes dhe skllaverimit. Per shkak te ndjeshmerise se deshmitareve, gjyqi po mbahet me dyer te mbyllura. Pritet qe verdikti te merret brenda dites se enjte.

Zedhenesi i gjykates, Franz Cutka tha se babai monster u mor ne pyetje ne lidhje me videot e regjistruara nga e bija, por pa dhene detaje te tjera.

/Top Channel/

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: