Skip to content

Video rrenqethese nga masakra mbi protestuesit ne Siri (NSFL)

04/25/2011

Duke qene se videoja nuk mund te qendroje gjate ne Youtube per shkak te pamjeve rrenqethese, mund ta shikoni duke klikuar ketu. Pamjet filmike tregojne se si policia Siriane shtyp me arme protestat e njerezve. Ka shume gjak, te vrare dhe te plagosur prandaj dhe videoja nuk keshillohet per njerezit me zemer te dobet. :(

Diktatoret harrojne qe koha eshte gjykatesi i gjithckaje…

KUJDES: Kjo video eshte NSFL (Not Safe For Life)

About these ads
No comments yet

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Log Out / Ndryshoje )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Log Out / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Log Out / Ndryshoje )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Log Out / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ndiqe

Merreni çdo postim të ri drejt e te email-et tuaja.

Bashkojuni 620 ndjekësve të tjerë

Këtë e pëlqejnë %d bloguesa: